Hrvatski rukometni klub "Karlovac"

Pobjeda rukometaša "Karlovca" u posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak prvenstva

Pobjeda

"Vidovec" - "Karlovac" 27:31

Rukometaši "Karlovca" pobijedili su u Vidovcu u pripremnoj utakmici ekipu "Vidovca", koja je član Prve hrvatske rukometne lige sjever s 31:27, nakon prvog poluvremena bilo je 19:15 za Karlovčane. Bila je to posljednja pripremna utakmica karlovačkih rukometaša pred početak prvenstva. Momčad trenerice Tatjane Rašić odigrala je dobru utakmicu, a igrali su svi igrači, koje je imala na raspolaganju, nije bilo Brune Horvata, koji još uvijek ima problema s ramenom. U drugom poluvremenu vodila je karlovačka momčad i sa šest pogodaka razlike. Najefikasniji u karlovačkoj momčadi bili su Rukavina, Domagoj Smojver, Bosiljevac i Crnković s po 5 pogodaka, Dominik Smojver je postigao 4, Bačić i Šalković po 2, a Mrljak, Grčić i Stipetić po 1 gol. Vratari su imali dvanaest obrana, Radočaj je upisao 5, Loparac 4, a Prpić 3 obrane. U prvom kolu Paket24 Premijer lige "Karlovac" u subotu, 7. rujna gostuje kod "Varaždina 1930".