Kickboxing klub "Tigar"

Luka Katalinić postao svjetski prvak u kickboxingu, Ivano Anzić brončani

Svjetski prvak

Nastupilo je ukupno 3.012 natjecatelja iz 65 država s 5 kontinenata

U Budimpešti je od 24. do 30. kolovoza održano Svjetsko prvenstvo za juniore i kadete, u kickboxingu. Na prvenstvu su nastupili i članovi Kickboxing kluba "Tigar" iz Karlovca Leon Krznar, Saša Sandrin, Luka Katalinić, Ivano Anzić i Iva Vrbanić. Nastupilo je ukupno 3.012 natjecatelja iz 65 država s 5 kontinenata, a reprezentaciju Hrvatske predstavljalo je 56 natjecatelja u svim uzrastima. Od članova "Tigra" prva je nastupila Iva Vrbanić u kategoriji mlađih kadetkinja do 42 kg, ali je izgubila u kvalifikacijama od Irkinje, koja je kasnije postala svjetska prvakinja, te je na kraju bila deveta. Nakon nje nastupio je Ivano Anzić u kategoriji mlađih kadeta do 42 kg, u prvoj borbi pobijedio je predstavnika Italije 10:4 , a zatim je u borbi za medalju pobijedio predstavnika Bugarske sa 7:0. U polufinalu izgubio je od predstavnika Poljske 6:0,  te je osvojio treće mjesto i brončanu medalju. Leon Krznar nastupio je u kategoriji do 79 kg u disciplini kick light, te je pobijedio u prvoj borbi predstavnika Brazila s 3:0, a zatim je izgubio od kasnijeg svjetskog prvaka iz Izraela 0:3. te se plasirao na peto mjesto. Saša Sandrin je u kategoriji do 74 kg u disciplini kick light u prvoj borbi pobijedio predstavnika Mađarske, ali je u borbi za medalju izgubio od predstavnika Velike Britanije 0:3, te je ostao na petom mjestu. Luka Katalinić nastupio je u disciplini full contact u ringu, kategorija mlađih juniora do 71 kg. U prvom kolu je kao treći nositelj bio slobodan, a nakon toga je u polufinalu pobijedio predstavnika Turske s 3:0, a zatim je u finalu pobijedio i predstavnika Mađarske rezultatom 2:1 te je postao svjetski prvak.