Mlađe seniorsko Prvenstvo Hrvatske 2024.

Lucio Matuzić osvojio zlatnu medalju i plasirao se na Europsko prvenstvo

Taekwondo

Taekwondo klub "Banija Pandas" ekipno drugi na državnom prvenstvu

U Sesvetama je održano Prvenstvo Hrvatske u taekwondou za mlađe seniore i mlađe seniorke, na kojem je nastupilo 80 natjecatelja iz 28 klubova. Taekwondo klub "Banija Pandas" nastupio je s dva mlađa seniora i jednom mlađom seniorkom, koji su osvojili zlatnu, srebrnu i brončanu medalju. U ekipnom plasmanu prvo mjesto osvojio je Taekwondo klub "Marjan" iz Splita, dok je Taekwondo klub "Banija Pandas" podijelio drugo mjesto sa zagrebačkim "Ionom". Kod pojedinačnih plasmana najuspješniji je bio Lucio Matuzić u kategoriji do 63 kg, koji je obranio prošlogodišnju titulu državnog prvaka, kao nositelj u prvom kolu bio je slobodan te s dvije pobjede osvojio je zlatnu medalju. Ovim prvim mjestom Matuzić se kvalificirao na Europsko prvenstvo, koje će biti održano u Sarajevu sredinom studenoga. Petar Fičko u kategoriji do 73 kg  osvojio je srebrnu medalju upisavši dvije pobjede i jedan poraz. Fičko nije uspio obraniti titulu prošlogodišnjeg prvaka, jer je nastupio u većoj težinskoj kategoriji. Nikolina Hrebac u kategoriji do 67 kg pobijedivši u jednoj borbi osvojila je brončanu medalju.