Taekwondo klub "Prana"

"Prana" osvojila deset odličja na Prvenstvu Hrvatske u formama

Uspjeh

Zlatno odličje osvojio je Filip Štedul u kategoriji juniora K-JA

Članovi Taekwondo kluba "Prana" sudjelovali su u nedjelju u Zaprešiću na Prvenstvu Hrvatske u formama. "Prana" je nastupila s petnaest natjecatelja te osvojila čak deset odličja. Klub je tako bogatiji za jednog državnog prvaka, dvije viceprvakinje i sedam osvajača brončanih medalja. Zlatno odličje osvojio je Filip Štedul u kategoriji juniora K-JA. Srebrne medalje izborile su Ines Mikšić u kategoriji seniorki SB1 i Nina Šket u kategoriji juniorki JB1. Brončana odličja osvojili su Marko Strusa, Martin Štefanac i Nikola Brnardić u kategoriji TA-2, Gabrijela Fehervari, Tea Trupković, Nikola Brnardić, Filip Štedul i Martin Štefanac u kategoriji kreativni tim K-T, Matea Magdić i Ivan Klarić u kategoriji seniorski par D-4, Ivan Klarić u kategoriji seniora SA-2, Tena Naglić u kategoriji seniorki SB-2, Jelena Busić u kategoriji seniorki SB1 i Ivona Gračan u kategoriji kadetkinja KB-3. Iako odličnom izvedbom, ali bez osvojenog odličja nastupali su i Lucia Šančić i Patrik Čolić.