Karate klub "Karlovac 1969"

Karlovčani osvojili petnaest medalja na međunarodnom turniru "Grand Prix Međimurja"

Žetva medalja

Klub je ukupno osvojio treće mjesto

Članovi Karate kluba "Karlovac 1969" imali su vrlo uspješan vikend na međunarodnom turniru "Grand Prix Međimurja" u Strahonincu, pokraj Čakovca, gdje su ostvarili žetvu medalja. Ukupno je nastupilo šesnaest natjecatelja, koji su osvojili petnaest medalja, od kojih 8 zlata, 2 srebra i 5 bronci. "Karlovac 1969" u ukupnom poretku u konkurenciji 38 klubova osvojio je treće mjesto i veliki pehar. Zlatne medalje osvojili su Matko Puklavec kod cicibana do 24 kg, Vito Baršić kod mlađih učenika do 31 kg, Petar Grubešić kod učenika do 49 kg, Ivan Farkaš kod mlađih kadeta do 44 kg, Patrick Blažević kod mlađih kadeta do 54 kg, Lola Kurtagić u konkurenciji kadetkinja do 59 kg te Lucija Šegavić kod kadetkinja iznad 61 kg i kod juniorki iznad 66 kg. Srebrne medalje izborili su Tin Dudić kod učenika do 44 kg i Gabriela Lenard kod učenica do 34 kg. Brončane medalje osvojili su Teo Biličić kod mlađih učenika do 27 kg, Franjo Grubešić kod mlađih učenika do 27 kg, Ivano Cindrić kod mlađih učenika do 35 kg, Mislav Puklavec kod učenika do 34 kg i Grga Duić kod mlađih kadeta do 49 kg. Još su nastupili Andrej Ožura i Antonio Krstačić.