Inline hokej klub "Karlovac"

Seniori upisali pobjedu u prvoj utakmici drugog kruga Državnog prvenstva Slovenije

Hokej

Vrlo uspješan vikend za mlađe kategorije Inline hokej kluba Karlovac

Proteklog su vikenda odigrane prve utakmice drugog kruga Državnog prvenstva Slovenije. Tako su i seniori Inline hokej kluba Karlovac prošlog petka odigrali utakmicu protiv ekipe HK Ščuke Cerknica i upisali pobjedu rezultatom 6:2. Karlovčani su odlično ušli u utakmicu, što potvrđuju dva zgoditka prije  petnaeste minute utakmice. Prvi je gol za ekipu Karlovca postigao Martinović na asistenciju Matakovića, a kasnije na asistenciju Markezića gol postiže Banay. U nastavku seniori Karlovca previše se opuštaju ate primaju prvi gol u situaciji sa igračem manje. Do kraja prvog poluvremena ekipa Ščuka postiže još jedan zgoditak i time postavlja Karlovcu problematičan rezultat 2:2. Za vrijeme odmora seniori Karlovca dogovaraju novu igru te u drugo poluvrijeme ulaze osvježeno i sigurno, što je pokazao i rani zgoditak Ratkaja za 3:2. Ni dvadeset sekundi kasnije pogodak za Karlovac postiže Kraščić, a do kraja utakmice mreža Ščuka zatresla se još dva puta zaslugom Markezića i Banaya. Za Karlovac su nastupili: Kurtagič (GK), Markezić (G,2A), Kirš, Banay (2G), Kraščić (G,A), Martinović (G), Mataković (A), Primužak, Ratkaj (G, A). Iduća je na redu utakmica protiv ekipe HK TNT Dinamiti koja će biti odigrana 9. veljače u Horjulu.

Prošle se subote održao turnir mlađih kategorija Državnog prvenstva Slovenije u Novom Mestu. Ovog su puta na turniru nastupale ekipe U9 i U12. Mali Karlovčani ekipe U9 odigrali su četiri utakmice, od kojih su dvije pobijedili i dvije izgubili. Ekipa U12 bila je još uspješnija, odigrali su tri utakmice te upisali tri pobjede. Protiv ekipe HK Prevoje slavili su rezultatom 3:0, a protiv ekipe HK Dinamiti Horjul rezultatom 5:1. Zadnju su , iznimno napetu, utakmicu odigrali protiv ekipe HK Srake Piščanci te su čvrstom borbom i zgoditkom u zadnjoj minuti utakmice slavili rezultatom 3:2.