Jedanaesto kolo Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene

Važna pobjeda karlovačkih rukometašica u posljednjem jesenskom kolu

Pobjeda Karlovčanki

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Lokomotiva 2" 31:29

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac pobijedile su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u jedanaestom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Lokomotive 2" iz Zagreba s 31:29. Nakon prvog poluvremena bilo je 15:16. U prvom poluvremenu početak je pripao domaćim igračicama, koje su povele 3:1, zatim su gošće preokrenule i povele 5:3.Vodile su gošće do kraja prvog poluvremena od jednog do tri pogotka prednosti. Na kraju prvog dijela susreta 16:15 za "Lokomotivu 2". U drugom poluvremenu povele su domaće igračice 18:17, no gošće rade preokret na 18:20. Nakon toga bilo je ravnopravno, rezultat je bio pretežno izjednačen. Zatim Karlovčanke postižu tri pogotka zaredom i vode 28:25. Gošće smanjuju na 27:28. Domaće igračice odlično su odigrale završnicu i pobijedile s 31:29. U karlovačkoj ekipi Mia Nose postigla je sedam pogoda, a po šest Tihana Razumić i Petra Medved. Vratarka Patricija Keča imala je četrnaest obrana. Karlovačke rukometašice nastupile su u sljedećem sastavu: Nose 7, Stepić 2, Teskera 4, Kusanić 4, Razumić 6, Hrnjak, Goršić 2, Medved 6, Jurišić, Keča i Tarabić. Karlovčanke su završile jesenski dio prvenstva na sedmom mjestu s deset bodova. Drugi dio prvenstva počinje 10. veljače iduće godine.