Hrvatski nogometni savez bio je domaćin mini turnira kvalifikacijskog kola

Hrvatska i Engleska idu u elitno kvalifikacijsko kolo za Europsko prvenstvo U-17 2024. godine

U-17 reprezentacije

Hrvatska utakmice turnira odigrala u Karlovcu

Hrvatski nogometni savez bio je domaćin mini turnira kvalifikacijskog kola za plasman na Europsko prvenstvo za igrače do 17 godina, koje će iduće godine biti održano na Cipru. Na turniru su sudjelovali Hrvatska, Engleska, Farski otoci i Kosovo. Utakmice turnira igrane su u Zaprešiću i Karlovcu, a Hrvatska je sve svoje susrete odigrala na Stadionu "Branko Čavlović Čavlek". Hrvatska je pobijedila Kosovo sa 4:0 i Farske otoke sa 6:0. Za prvo mjesto na turniru u četvrtak su na Stadionu "Branko Čavlović Čavlek" igrali Hrvatska i Engleska. U-17 reprezentacija Engleske pobijedila je sa 5:1. Prvo mjesto na turniru osvojila je Engleska, drugo Hrvatska, treće Kosovo i četvrto Farski otoci. U elitno kvalifikacijsko kolo plasirale su se dvije prvoplasirane momčadi Engleska i Hrvatska.