Odbojkaški klub "Kelteks"

Odbojkašice "Kelteksa" nakon velike borbe poražene u Vukovaru

Poraz u Vukovaru

"ENNA Vukovar" - "Kelteks" 3:2

Odbojkašice "Kelteksa" poražene su danas u Vukovaru u šestom kolu Superlige za seniorke od ekipe "ENNA-e Vukovar". Domaće igračice pobijedile su s 3:2, bilo je po setovima 12:25 25:14 22:25 25:21 18:16. Bila je to izjednačena, neizvjesna i dramatična utakmica. Karlovčanke su vodile 1:0 i 2:1, ali su domaće odbojkašice napravile preokret. U prvom setu igračice trenera Gorana Zeca bile su puno bolje, bilo je 10:23 i taj dio utakmice uvjerljivo je dobiven. U drugom setu kod 12:12 Karlovčanke su stale, domaće igračice napravile su seriju, povele 21:12 i dobile taj set. U trećem setu bilo je 17:17, 20:20 i 22:22, gošće su dobile tri poena i povele 2:1 u setovima. Četvrti set pripao je Vukovarkama, bilo je 10:10, a zatim 18:14, 20:15 i 22:18 te su domaće igračice izjednačile na 2:2 u setovima. U petom setu vodila se velika borba, nakon 9:5, pa 9:9, vodile su Karlovčanke 13:12 i 14:13, ali na kraju pobjeda domaćih odbojkašica. Tako su karlovačke odbojkašice u šest susreta ostvarile tri pobjede i tri poraza. Karlovčanke su pete na tablici sa šest bodova. U sedmom kolu Superlige za seniorke odbojkašice "Kelteksa" dočekuju u Sportskoj dvorani na Rakovcu u subotu 11. studenog ekipu "Don Bosca" iz Zagreba.