Peto kolo Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene

Druga prvenstvena pobjeda karlovačkih rukometašica

Pobjeda

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Sloga" 28:19

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac pobijedile su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u petom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Sloge" iz Svete Nedelje s 28:19. Nakon prvog poluvremena Karlovčanke su vodile s 15:7. Gošće su se dobro držale do 6:6, a onda su domaće igračice napravile 7:0 i bilo je 13:6. Na kraju prvog dijela igre bilo je plus osam za domaću ekipu. U drugom poluvremenu nastavak dominacije domaće ekipe, u 42. minuti bilo je 22:13, a u 51. minuti 24:15. U 55. minuti bilo je 27:17. U karlovačkoj ekipi istaknule su se Mia Nose i Tihana Razumić s po sedam pogodaka, a vratarka Patricija Keča imala je deset obrana. Karlovačke rukometašice nastupile su u sljedećem sastavu: Nose 7, Stepić 2, Teskera 2, Kusanić 5, Razumić 7, Goršić 1, Medved 3, Keča, Tarabić, Benko 1 i Bičak. Karlovčanke su šeste sa četiri boda. U šestom kolu karlovačke rukometašice gostuju u subotu, 28. listopada u Pisarovini kod ekipe "Jamnice".