Organizator je Sportsko rekreacijski klub "Pedala laganini"
Sedamdesetak biciklista sudjeluje na 17. Tijelovskoj biciklijadi
VIŠE IZ RUBRIKE

Sportsko rekreacijski klub "Pedala laganini" organizira danas, na Tijelovo, tradicionalnu 17. Tijelovsku biciklijadu za mladež i građanstvo. Prijave za biciklijadu bile su jutros na Trgu bana Josipa Jelačića. Prije polaska predsjednik "Pedale laganini" Vladimir Latković bio je zadovoljan odazivom.
-Sudjeluje sedamdesetak biciklista, lijepo je vrijeme pa će biciklijada biti uspješna. Idemo u pratnji policije pravcem Trg bana Jelačića - Kraševa - Banija - Vodostaj - Kobilić -Vodostaj - Orlovac - Ribolovno-sportski centar Šumbar, gdje je predviđen ručak i prigodni zabavni program. Trasa biciklijade ima 35 kilometara i prilagođena je i najmlađim i najstarijim biciklistima. Povratak će biti poslije 14 sati, kazao je Latković.
Kotizacija je iznosila 50 kuna i u nju je uključena okrijepa tijekom cijele biciklijade, krafne, kolači i ručak na jezerima Šumbar.