U samoizolaciji je 795 osoba

200 novooboljelih osoba u Karlovačkoj županiji, nije bilo preminulih osoba

VIŠE IZ RUBRIKE

    U Karlovačkoj županiji u posljednja 24 sata od 523 testirane osobe (PCR) imamo 200 novih slučajeva zaraze virusom SARS-CoV-2 (PCR). S područja grada Karlovca 136 osoba, Ogulin 10, Duga Resa 13, Ozalj 10, Slunj 2,  općina Barilović 8, Draganić 2, Generalski Stol 1, Josipdol 2, Krnjak 1, Netretić 8, Žakanje 7.

    Nije bilo preminulih osoba , a prema izvješću Policijske uprave karlovačke 795 osoba je u samoizolaciji.

    Na bolničkom liječenju na COVID odjelu karlovačke Opće bolnice nalazi se 46 osoba, a na COVID odjelu ogulinske bolnice 13 osoba.  U posljednja 24 sata novoprimljeno je 13 osoba oboljelih od COVID-a,a otpušteno je 5 osoba. Na respiratoru se nalazi 10 COVID pozitivnih osoba.

    U Karlovačkoj županiji ukupno je do sada od COVID-a oboljelo 17 621 osoba, preminulo je u bolnicama 519 osoba te 35 COVID pozitivnih osoba izvan bolničkog sustava, a otpuštene su bolničkog liječenja 1264 osoba.