Član Atletskog kluba "Ka-tim" Davor Mataković uspješan je bio na dvoranskom državnom prvenstvu za veterane

Veteran Davor Mataković osvojio tri medalje na državnom atletskom prvenstvu

Član Atletskog kluba "Ka-tim" Davor Mataković osvojio je dvije zlatne i jednu srebrnu medalju te ostvario dva državna rekorda u kategoriji M55 na Veteranskom dvoranskom državnom prvenstvu, koje je u subotu održano u Zagrebu. Davor Mataković nastupio je u tri discipline, prvi je bio na 800 metara gdje je vremenom 2.32.79  postavio novi hrvatski rekord. Prvo mjesto osvojio je i na 1.500 metara te vremenom 5.21.81 još jednom postavio novi hrvatski rekord. Mataković je nastupio još na 3.000 metara i vremenom 11.22.50 osvojio odlično drugo mjesto. Treba istaknuti da su ovo značajni rezultati, jer Davor Mataković uglavnom trči dugoprugaške cestovne utrke, a ovdje je bio bolji od atletičara, koji trče srednje staze, od 800 do 3.000 metara. (b.o.)