Članovi kluba osvojili šesnaest medalja

Taekwondo klub "Prana" uspješan na turniru "14. Kondor Open"

Članovi Taekwondo kluba "Prana" sudjelovali su u Podsusedu na turniru "14. Kondor Open". Turnir je okupio 412 natjecatelja iz 51 kluba i 2 zemlje. Karlovački klub predstavljalo je 13 boraca i 6 formaša, koji su osvojili 16 odličja i pehar za treće ekipno mjesto u Poomsae. U ukupnom poretku svih klubova u borbama "Prana" je podijelila treće mjesto s "Dubravom", koja je imala isti broj bodova. Prvo mjesto ekipno osvojeno je u kategoriji mlađih kadeta i kadetkinja. Zlata su osvojili mlađa kadetkinja Lara Tuškan do 33 kg, mlađi kadet Karlo Bošnjak do 30 kg i mlađa kadetkinja Kids Open Tara Rožić. Srebrna odličja izborili su kadetkinja Leona Grubiša do 41 kg, juniorka Gabrijela Fehervari do 46 kg, junior Nikola Brnardić do 55 kg i mlađa kadetkinja Klara Bošnjak. Brončane medalje osvojili su mlađa kadetkinja Nina Šket do 36 kg, mlađi kadet Toni Spudić do 36 kg i mlađa kadetkinja Nika Petrić do 24 kg. Nastupili su još Oscar Kovačić, Sandro Tuškan i Jakov Žilić, ali nisu uspjeli izboriti odličja. U formama Poomsae Team Taekwondo kluba "Prana" sa šest natjecatelja osvojio je četiri zlatne, jednu srebrnu i jednu brončanu medalju, a u ukupnom plasmanu osvojen je pehar za treće mjesto. Zlatna odličja izborili su Emanuel Mahečić KA2, Eric Liković KA4, Matea Magdić KB5 i Eric Liković i Karla Ivka u D1. Paula Petrić bila je druga u SB1 i Tena Naglić treća u JB3. (b.o.)