Na 17. Međunarodnom "M-2" turniru nastupilo je 288 natjecatelja iz 51 kluba

Taekwondo klub "Banija Pandas" osvojio četiri medalje u Vrbovcu

U Vrbovcu je održan  prvi turnir u ovoj godini, nakon što su klubovi odradili bazične pripreme za novu natjecateljsku sezonu. Na 17. Međunarodnom "M-2" turniru nastupilo je 288 natjecatelja iz 51 kluba. Taekwondo kluba "Banija Pandas" nastupio je sa četiri kadeta i jednom juniorkom. Ukupno su osvojene četiri medalje, tri srebrne i  jedna brončana. Srebrne medalje osvojili su kadet Lucio Matuzić do 41 kg s tri pobjede, kadet Petar Fičko do 45 kg i juniorka Lucija Hrebac do 55 kg. Treće mjesto osvojila je mlađa kadetkinja Nikolina Hrebac do 36 kg. Za medalju je izgubio mlađi kadet Marko Fičko do 36 kg. Ovo je prvi turnir nakon bazičnih priprema, koje su trajale četiri tjedna. Trener Neven Trbojević bio je zadovoljan s fizičkom formom s obzirom da su gotovo svi sportaši nastupili u većoj težinskoj kategoriji. (b.o.)