Loše prvo, bolje drugo poluvrijeme

Poraz karlovačkih rukometašica u Zagrebu od "Lokomotive 2"

Ženska ekipa Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražena je danas u Zagrebu u 21. kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od ekipe "Lokomotive 2". Domaće igračice pobijedile su s 27:18. Nakon prvog poluvremena bilo je 13:4 za domaću ekipu. Karlovčanke su bile loše u prvom poluvremenu, a u drugom dijelu susreta zaigrale su bolje i u tom dijelu susreta bile su ravnopravne. U karlovačkoj ekipi istaknula se Lucija Stepić s pet pogodaka. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Peretić 1, Korač 1, Španić 4, Devčić, Novković 2, Kučinić 4, Dolinar, Jurišić 1, Medved 1, Keča i Stepić 5. Karlovačke rukometašice ostvarile su u 21 utakmici pet pobjeda, tri remija i trinaest poraza te su devete s trinaest bodova. Karlovčanke dočekuju u posljednjem 22. kolu ekipu "Zaprešića". (b.o.)