Večeras je u Sportskoj dvorani na Rakovcu završnicom kod seniora završio 50. malonogometni turnir

Momčad Rock Filius & Arkada pobjednik 50. malonogometnog turnira

U Sportskoj dvorani na Rakovcu večeras je završio tradicionalni jubilarni 50. malonogometni turnira. Organizator je bio Nogometni savez Karlovačke županije u suradnji s tvrtkom Mladost. Posljednjeg dana turnira odigrana je završnica u seniorskoj konkurenciji. U polufinalnim utakmicama rezultati su bili sljedeći: Mladost Rečica – Rock Filius & Arkada 1:5 i Gradska četvrt Grabrik – Supra Sport Neo Logistic 0:4. U susretu za treće mjesto Mladost iz Rečice pobijedila je Gradsku četvrt Grabrik sa 4:1. Momčad Rock Filius & Arkada nadigrala je u susretu za prvo mjesto Supra Sport Neo Logistic s 5:0. Tako je prvo mjesto osvojila momčad Rock Filius & Arkada, drugo Supra Sport Neo Logistic i treće Mladost iz Rečice. Najbolji vratar seniorskog turnira bio je Mario Mustapić iz Supra Sport Neo Logistic, najbolji strijelac Ivan Kovačec iz ekipe Rock Filius & Arkada i najbolji igrač Ivica Majić iz pobjedničke momčadi. Nagradu za fair play "Miško Stilinović" primila je Dobra iz Novigrada. Završnici turnira prisustvovali su župan Damir Jelić i gradonačelnik Damir Mandić, koji su uz direktora tvrtke Mladost Ivana Uđbinca i predsjednika Nogometnog saveza Karlovačke županije Daria Mrzljaka uručili pehare, medalje i nagrade najboljima. U finalnom susretu turnira karlića Karlovac 1919 pobijedio je Ilovac s 1:0. U revijalnoj utakmici nogometnih sudaca Krapina je bila bolja od Karlovca s 5:1. (b.o.)