Kickboxing klub "Tigar" uspješno nastupio u Budimpešti

Karlovčani nastupili na Svjetskom kupu u kickboxingu "Hungary Open 2019"

Članovi Kickboxing kluba "Tigar" nastupili su od 17. do 19. svibnja u Budimpešti na Svjetskom kupu u kickboxingu "Hungary Open 2019". To je jedno od najvećih natjecanja na svijetu na kojem je nastupilo 3.133 natjecatelja iz 279 klubova iz 39 država. Karlovački klub predstavljali su senior Lukas Jurašić i starije kadetkinje Luna Spasojević, Lara Mihalić. Roka Puljak, Ana Pranjić i Nika Radović. Ukupno su Karlovčani osvojili srebrnu i brončanu medalju te peto mjesto na natjecanju Svjetskog kupa. U petak na međunarodnom turniru u sklopu Svjetskog kupa izborili su jednu zlatnu, tri srebrne i jednu brončanu medalju. Na međunarodnom turniru Nika Radović osvojila je zlatnu medalju u point fightingu do 60 kg, a u istoj disciplini Luna je osvojila srebrnu medalju. Nika Radović pobijedila je u finalu Lunu Spasojević s 5:4. Srebrna odličja još su osvojile Ana Pranjić do 50 kg u point fightingu i Lara Mihalić u light contactu iznad 60 kg. Roka Puljak izgubila je prvu borbu u kick lightu do 60 kg. U natjecanju Svjetskog kupa Lara Mihalić osvojila je srebrnu medalju kod starijih kadetkinja do 65 kg u point fightingu. Roka Puljak osvojila je brončanu medalju u kick lightu kod starijih kadetkinja do 60 kg. Senior Lukas Jurašić osvojio je petom mjesto u point fightingu do 63 kg. Sljedeći nastup članovi kluba imat će u Omišu na posljednjem dijelu državnog prvenstva, gdje će se natjecati djeca i juniori u point fightingu, stariji kadeti u Kick lightu te juniori i seniori u full contactu. (b.o.)