Zlatne medalje osvojili su Ivan Farkaš kod cicibana do 26 kg i Jan Canjar kod mlađih učenika do 30 kg

Karate klub "Karlovac 1969" u Opatiji ekipno deseti u konkurenciji 47 klubova

Natjecatelji Karate kluba "Karlovac 1969" nastupili su proteklog vikenda na međunarodnom turniru u Opatiji. Turnir je okupio 470 natjecatelja iz 47 klubova. Karlovački karatisti ostvarili su i ovaj put zapažen nastup. Ponovno velika borbenost i puno emocija što je donijelo deseto mjesto u ukupnom poretku klubova. Zlatne medalje osvojili su Ivan Farkaš kod cicibana do 26 kg i Jan Canjar kod mlađih učenika do 30 kg. Mlađi učenik Roko Palajsa izborio je srebrnu medalju u kategoriji do 26 kg. Brončane medalje osvojili su Nina Malobabić kod mlađih učenica do 32 kg i kod učenica do 32 kg, Sven Spahija kod mlađih kadeti do 52 kg i Petra Stojković u kategoriji juniorke open. Natjecatelje je na turniru vodio trener Ivan Puklavec. (b.o.)