U sveukupnom poretku svih dobnih selekcija osvojeno je ekipno treće mjesto

Članovi Taekwondo kluba "Banija Pandas" uspješni u Hrvatskom Leskovcu

Članovi Taekwondo kluba "Banija Pandas" nastupili su u Hrvatskom Leskovcu na "5. Casper Openu". Na turniru su sudjelovala 364 natjecatelja iz 39 klubova. Karlovački klub nastupio je sa 16 sportaša osvojio je  deset medalja i to 4 zlatne, 3 srebrne i 3 brončane medalje. U sveukupnom poretku svih dobnih selekcija osvojeno je ekipno treće mjesto. U konkurenciji limača i juniorki klub je izborio ekipno drugo mjesto, a kadeti su ekipno bili treći. Zlatne medalje osvojili su juniorka Lucija Hrebac do 63 kg, kadet Lucio Matuzić do 41 kg, kadet Petar Fičko do 45 kg i limačica Ana Bedeniković do 34 kg. Srebrna odličja izborili su limači Marko Mesić do 32 kg, Petar Milašin do 26 kg i Matija Gvozdić iznad 41 kg. Brončane medalje osvojili su mlađa kadetkinja Nikolina Hrebac do 39 kg, mlađi kadet Marko Fičko do 36 kg i limač Luka Vuković do 36 kg. (b.o.)